1 | הציגו את עצמכם ואת העסק שלכם
החלק הראשון בהצעה שלך הוא מקום נהדר להכיר את העסק שלך בפני הלקוח הפוטנציאלי שלך. בטח, כבר שוחחת איתם בטלפון וייתכן שהציצו באתר שלך – אבל זו ההזדמנות שלך להסביר באופן רשמי מי אתה ולמה אתה מתאים ללקוח זה.

אתה יכול להשתמש בחלק זה בהצעתך כדי לשתף את הצהרת המשימה שלך, ערכי הליבה שלך וכל מידע שזוכה לשבחים או למידע ראוי לקורות חיים.

2 | מטרות
אם שאלת את השאלות הנכונות במהלך שיחת הגילוי שלך, אני מקווה שאספת מספיק מידע כדי להבין מה יעדי ההובלה שלך למדיה חברתית.

יעדים אלה הם איך שתקבע את יעדי ההצעה שלך.

חשוב למקם את היעדים שלך על פי רצונות הלקוח שלך ולהסביר כיצד השירותים שלך יעזרו לו להגיע ליעדים הספציפיים האלה.

לדוגמא, נניח והלקוח הפוטנציאלי שלך הוא הבעלים של בר שכונתי ומקווה להשתמש באינסטגרם כדי להגדיל את התנועה ברגל במיקומם החדש ביותר. הם גם ציינו כי מערכת היחסים שלהם עם חברי הקהילה הייתה חשובה ביותר עבורם.

אתה מחליט שאתה רוצה להציע להם חבילה הכוללת ניהול יומי אורגני בתוספת אפשרויות נוספות לשיווק משפיעים ומודעות בתשלום – מכיוון שאתה מאמין ששירותים אלו יעזרו להם להגיע לתוצאה הרצויה.

לכן, החלק האובייקטיבי בהצעתך יכול לסכם זאת:

<שם לקוח> הוא מפעל שכונות מקומי משונה שמעריך את יחסו עם הקהילה שלו על כל השאר. במאמץ להעביר את ערך הליבה החשוב הזה לערוצי המדיה החברתית שלה – תוך הרחבת טביעת הרגל והגעה ללקוחות אידיאליים חדשים – אנו נתמקד רבות ביצירה ושיתוף של תכנים אסטרטגיים שנועדו להגביר את המודעות למותג ולעודד שיחות אותנטיות.

הצעדים שלנו להצלחה בנצ'מרקינג יתמקדו סביב:

יצירת מודעות למותג: פיתוח תוכן שמוסיף ערך, משתף מידע חשוב, משעשע ומרתק את הקהל שלך, מגדיל את טווח ההגעה ואת הנראות של המותג באמצעות שותפויות אסטרטגיות, מעסיק מודעות בתשלום כדי למקד את המקומיים ואת המבקרים בקהילה.

מעורבות גוברת: יצירת הזדמנויות לשיחות אותנטיות עם הקהל שלך על ידי יצירת עותק משכנע, שימוש בקריאות אסטרטגיות לפעולה ושימוש אורגני בכלי פלטפורמה מקוריים.

3 | חבילות, מחירים ומשלוחים
כשמרכיבים את החבילות שלך לשירותי מדיה חברתית, ככל הנראה תהיה רשימה של משימות ספציפיות, או "משלוחים" הכלולות בכל נדבך תמחור.

תפרט את הפרטים הללו בחלק זה של הצעתך – שיתוף החבילה, המחיר ורישום כל אחד מהמוצרים הכלולים בו.

זקוק לעזרה במציאת הצעותיך ובמחיר שירותי המדיה החברתית שלך? לחץ כאן!
לדוגמה:

חבילה 1: ניהול בסיסי של מדיה חברתית

$ xxx לחודש

3 סיפורי אינסטגרם בשבוע – צרו 3 סיפורי IG ממותגים שבועיים המבוססים על עמוד תוכן ממותג נחוש, עיצבו והפיקו תוכן סיפור מדי שבוע, פרסמו סיפורי אינסטגרם ממותגים הבהרה בפרופיל על סמך תוכנית תוכן אסטרטגית, דווח על מדדי ביצוע מרכזיים לצפיות, אירוסים ותשובות לתוכן סיפור Instagram, ניתוח מדדים / אמות מידה וכו '.

"מסירה" זו מאפשרת ללקוח לדעת שתפרסם כמות של 3 סיפורי IG על בסיס דלי תוכן אסטרטגיים וכי תעקוב אחר הצלחת התוכן באופן פעיל.

* הערה: כאשר אתה מגדיר את האסטרטגיה (לאחר שנחתם ושילם כדי לעבוד איתך) תוכל לשתף פרטים נוספים על סוגי הסיפורים שאתה מתכוון לחלוק, מדוע אלה יהיו חשובים כדי לעזור לעמוד ב- KPI , דוגמאות לסיפורים שיצרת בעבר, כיצד הם פועלים ואיך בדיוק תקבע, תמדוד ותדווח על ההצלחה של אותם סיפורים.

4 | ציר הזמן והצעדים הבאים
אתה יכול לבחור לכלול חלק בהצעה שלך המפרט את ציר הזמן של הפרויקט – כולל כמה מהר הלקוח הפוטנציאלי שלך יכול לצפות שתתחיל ומה תצטרך מהם כדי לעבור לשלב הבא.

זה לא צריך להיות מפורט להפליא, אתה יכול לשמור את זה לקבלת הלקוח הרשמי שלך.

אתה רק צריך לכלול פירוט פשוט של מה שלקוח יכול לצפות ברגע שהוא מחליט להתקדם.

לדוגמה:

שלב 1: בחר את החבילה שלך

שלב 2: השלם את חבילת הלקוחות החדשה שלך

שלב 3: נתחיל את העניינים תוך 15 יום ממועד השלמת החוזה והחשבונית

5 | תודה
לבסוף, אתה יכול לחתום עם מדור תודה ולכלול לאן הם צריכים להגיע אם יש לך שאלות. אתה יכול גם לבחור לכלול כאן את פרטי "האותיות הקטנות" – כמו מתי ואיך אתה מקבל את התשלום, אמצעי התקשורת המועדף עליך, ואם יש מועדים כלשהם למועד סיום ההצעה.

וזה כל מה שיש בזה!