הזמן, הכסף והמאמץ שלוקח קמפיין PPC טוב יכולים להיות מכריעים עבור עסקים קטנים. זו הסיבה שרוב מנהלי ה- PPC כוללים מספר אסטרטגיות שיווק כדי לוודא שלקוחותיהם מקבלים החזר השקעה טוב, כדי להצדיק את שירותיהם. הפעלת קמפיין PPC היא אף פעם לא משימה קלה; להלן מספר דברים שתוכל לעשות בכדי להשיג את אסטרטגיית השיווק שלך ב- PPC:

מס '1 הפעל קמפיין שלילי
משווקי אינטרנט משתמשים תמיד במספר מסוים של מילות מפתח שליליות כדי לשלוט ולסנן את מספר המשתמשים המעוניינים שלוחצים על הפרסומת. למשל, אולם תצוגה חדש לרכב יכול לכלול את המילה "בשימוש" בעותק המודעה שלהם למרות שהעסק שלהם עוסק אך ורק במכוניות חדשות. כאשר משתמשים בהם באופן עקבי ובאופן המתאים, מילות מפתח שליליות יעילות מאוד להגביל את מספר האנשים שלוחצים על הפרסומת רק לקונים הרציניים. זה עוזר לך לחסוך כסף בקמפיין ה- PPC שלך.

מס '2 וודא שמסע הפרסום שלך הוא ספציפי למיקום
תוכל לנצל את תקציב ה- PPC שלך בצורה אופטימלית על ידי לוודא שמודעותיך נצפות ולוחצות על ידי קבוצת היעד הנכונה. גוגל, יאהו כמו גם בינג, כולן מציעות אלמנטים של מיקום גיאוגרפי בפלטפורמות ה- PPC שלהם; זה מאפשר למשתמשים למקד ביעילות לשווקים שלהם על בסיס מיקום וכתובות IP.

# 3 קריאה אטרקטיבית ורלוונטית לקווי פעולה
כיום יש תחרות עזה על התעבורה המקוונת. כדי לנצח את זה, אתה יכול לכלול כמה חינמיות חינם והנחות באתר שלך כדי למשוך יותר תנועה לעסק שלך. תוכל להוסיף מידע על הנחות ומבצעים אלה בסמוך לקטע CTA באתר שלך.

מס '4 אסטרטגיית PPC המותאמת למילות מפתח
יש לשלב את קמפיין ה- PPC שלך בקמפיין ה- SEO של האתר שלך כדי להשיג את התוצאות הטובות ביותר. אופטימיזציה למנועי חיפוש מבטיחה שרק קהלים המחפשים את ביטויי המפתח הספציפיים שלך שמופיעים בקמפיין הפרסומי שלך יראו את הפרסומת. זו הופכת לאחת הדרכים הטובות ביותר להפחתת עלות הפעלת קמפיין PPC ומעלה את שיעור ההמרות של התנועה לאתר שלך.

# 5 השתמש במילות מפתח ארוכות זנב
אלו הם שלושת-ארבע הביטויים המילתיים הספציפיים לתעשייה או למוצר שלך. יש להשתמש במילות מפתח בעלות זנב ארוך עם מילים בעלות כוונה גבוהה כגון מחיר וקנייה כדי להיות יעילות.

# 6 צור דף נחיתה יעיל
דף הבית שלך אינו דף נחיתה; האחרון מפסיק בדיוק במקום שבו המודעה שלך הופסקה והיא צריכה לכלול קריאה לפעולה אחת בלבד בכל קמפיין פרסומי כדי להשיג את מטרת הקמפיין.

# 7 הגדל את הציון התחרותי שלך
אתה יכול לתכנן את קמפיין ה- PPC שלך למקד לקבוצות קטנות יותר שמתמקדות רק ב-10 עד 15 מילות מפתח. זה עוזר להגביר את הרלוונטיות של המודעות שלך, לשפר את שיעור הקליקים שלהן ואת ציון האיכות במנועי החיפוש.

מס '8 הפרד בין התוכן למיקומי מודעות החיפוש
המיקומים ברשת החיפוש מתייחסים למודעות PPC שממוקמות בכל דפי תוצאות החיפוש; מצד שני, מיקום ברשת התוכן מתייחס באופן ספציפי למודעות PPC המופיעות בדפי האינטרנט שלך. חשוב שתבדוק את שתי האסטרטגיות הללו כדי לזהות אילו מודעות עובדות הכי טוב עם היעדים שלך.

# 9 השתמש בטכנולוגיית מעקב מדויקת
מעקב מדויק הוא יתרון גדול בכך שמאפשרים למפרסמים לדעת אילו מהטקסטים של המודעה מושכים, ואילו קמפיינים של PPC מניבים גם את התוצאות הגבוהות ביותר, את דפי הנחיתה בעלי שיעורי ההמרה הטובים ביותר ואילו זמנים מספקים את התנועה המקוונת הגבוהה ביותר.

אמנם הטכנולוגיה והכלים המקוונים יכולים לגרום למשימה של ניהול קמפיין PPC להיראות כמו מסלול הליכה, אך אם ברצונך להשיג את המפץ הטוב ביותר, עליך לשכור את שירותיו של מנהל PPC מיומן ומנוסה כדי לייעל את המאמצים המקוונים שלך.

לקבלת עיצוב אתרים רספונסיבי מעולה, אתרים מותאמים אישית או תבניות, תמיכה בתהליכי מכירה, אוטומציה של CRM ואסטרטגיות שיווק מקוונות התוצאות, אל תהסס להתחבר לקנטינה דיגיטלית במספר זה – 02-9025-4304 אתה יכול גם לשלוח לנו את פרטי הפרויקט שלך ואת הדרישות באמצעות טופס מקוון זה והמומחים שלנו יתקשרו אליך בקרוב כדי לדון בפרטי הפרויקט שלך.